top of page
3.jpg

RÖPORTAJ REZERVASYONU

Collective Kadıköy platformu olarak sanatçıların haber ve röportaj formatlarında tanıtımlarını gerçekleştirmekteyiz. 

Ürettiğimiz içerikler SEO uyumlu olup isminizin Google aramalarında ön sıralara çıkmasına çok büyük katkıda bulunmaktadır. Paylaşımlarımız sosyal medyadaki tanınırlığınızın ve hesaplarınızdaki takipçi sayısının hatırı sayılır bir şekilde artmasına vesile olacaktır.

Haber / röportaj içerikleri 25 K organik takipçili @luna.art.gallery ve @collective.kadikoy Instagram platformlarında eş zamanlı olarak yayınlanmaktadır. Aynı zamanda www.collectivekadikoy.com web sayfasında haber formatında paylaşılmaktadır. 

Collective Kadıköy'ün her geçen gün artmakta olan kaliteli ve prestijli bir takipçi kitlesi bulunmaktadır. Özellkle eser satın almaya ilgi duyan koleksiyonerler, mimarlık ofisleri, görsel sanatlara ilgi duyan sanatseverler ve öğretim görevlileri sayfamızın takipçileri arasında yer almaktadır.

PR, sosyal medya tanıtım bütçesi, editorial çalışmalar ve web sitesi içerik yönetimi (SEO) gibi tüm kalemler dahil olmak üzere standart yazılı röportaj çalışması ve paylaşım bedeli (KDV dahil) 2500
 şeklindedir.

PR, sosyal medya tanıtım bütçesi, editorial çalışmalar ve web sitesi içerik yönetimi (SEO) gibi tüm kalemler dahil olmak üzere video formatında röportaj prodüksyon ve paylaşım bedeli (KDV dahil) 5000
₺ şeklindedir.

bottom of page